Pracownik produkcji operator linii produkcyjnej, DĄBROWA GÓRNICZA

Praca w firmie zajmującej się recyklingiem i przetwórstwem tworzyw sztucznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa urządzeń przemysłowych
  • stosowanie przyjętych norm produkcyjnych i jakościowych
  • utrzymanie ciągłości produkcji
  • utrzymanie porządku w obszarze pracy

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej, od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00 i 22.00 - 6.00
  • preferowani mężczyźni
  • mile widziane doświadczenie związane z obsługą urządzeń produkcyjnych / przemysłowych

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • zmienną podstawę wynagrodzenia uzależnioną od umiejętności / doświadczenia
  • premię za wyniki
  • dodatek frekwencyjny za obecność
  • fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowice

DRP Group jest jednym z liderów rynku recyklingu oraz compoundingu w Polsce, zajmując się w głównej mierze produkcją modyfikowanych gatunków tworzyw na bazie surowców pierwotnych i wtórnych (m.in.: ABS, PA, PBT, PC, PE, POM, PP, PS, SAN).

Data publikacji: 2024-04-03