Pracownik produkcji Operator maszyn produkujących leki, STRYKÓW

Nasz Klient to czołowa firma z branży farmaceutycznej. Każdy z nas sięgając po lek oczekuje najwyższej jakości i skuteczności ich działania, dlatego nasz Klient nieustannie dba o warunki oraz doskonałą jakość produkowanych leków. Dzięki codziennej pracy i zaangażowaniu wspólnie realizują wyznaczone cele, jakimi są dbanie o zdrowie i poprawę życia innych. Zostań częścią tego zespołu, pracuj w stabilnej firmie z branży farmaceutycznej.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn w dziale Wytwarzania Leków.

Zapewniamy dojazd z wybranych lokalizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów wytwarzania leków wspierających ludzkie zdrowie zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Realizacja zleceń produkcyjnych,
  • Dbanie o zgodność poszczególnych etapów procesu produkcji z zasadami GMP,
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy i jakość wytwarzanych produktów.

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność pracy zgodnie z procedurami I instrukcjami,
  • Odpowiedzialność i wysoka etyka pracy,
  • Dyspozycyjność i otwartość na pracę zmianową,
  • Znajomość MS Office.

Pracodawca oferuje

  • Stałe i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie farmaceutycznej,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię + dodatki,
  • 15 dni pracujących w miesiącu (pełen etat) oraz dodatkowe dni urlopu,
  • Bony, paczki oraz prezenty okolicznościowe,
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę multisport,
  • Kartę Kultura – dodatki do biletów do kina lub teatru,
  • Zapewniamy dojazd z wybranych lokalizacji (m.in. Zgierz, Głowno, Łódź) - koszt miesięczny w wysokości 30 PLN.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: [email protected]

Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, które to dane wykraczają poza zakres wskazany w z art. 22 1 kodeksu pracy.

Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: [email protected]

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. prosimy o dopisanie w CV oświadczenia/zaznaczenie właściwej zgody o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. przez okres najbliższych 2 lat. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: [email protected].

DWABE to zespół specjalistów wspierający przedsiębiorców oraz osoby indywidualne w dwóch obszarach: w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terytorium RP oraz profesjonalnej realizacji procesów rekrutacji.

Data publikacji: 2024-02-12