Pracownik produkcji składanie neonów ledowych, WARSZAWA

Twój zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby zorganizowanej, zaangażowanej i sprawnej manualnie, która podejmie się pracy przy produkcji ledonów w naszej firmie.

Praca na tym stanowisku obejmuje:

- kompletację przygotowanych podzespołów i elementów,

- lutowanie, klejenie i skręcanie podzespołów zgodnie z otrzymanym projektem oraz checklistą

Nasze wymagania

umiejętność lutowania, zdolności manualne,

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

sumienność, uczciwość, pracowitość i wysoka kultura pracy to absolutna podstawa.

To oferujemy

praca 5 dni w tygodniu, poniedziałek - piątek od 8 do 16 lub 7-15

możliwość dorabiania

Benefity: opieka medyczna Enelmed/ karta Multisport, zniżka na produkty firmowe, ubezpieczenie, brak dress code'u

dużą samodzielność w codziennej pracy

wsparcie doświadczonego zespołu

komfortowe warunki

bardzo łatwy dojazd (200 m od stacji metra Ulrycha, ul. Górczewska 179a)

Na przesłane CV odpowiadamy każdemu. Jeśli pierwszy etap rekrutacji przejdziesz pomyślnie, zaprosimy Cię na dzień, a potem płatny tydzień próbny, w czasie którego będziemy mogli poddać się wzajemnej ocenie i sprawdzić naszą kompatybilność.

Produkujemy i projektujemy neony ledowe, zwane ledonami. Prowadzimy naszą firmę od ponad 10 lat i robimy to w “stylu skandynawskim”, opierając naszą współpracę na wzajemnym szacunku, zaufaniu ciężkiej i satysfakcjonującej pracy oraz trosce o wspólne dobro jakim jest Ledon Design.

Data publikacji: 2024-01-17