Pracownik produkcji spożywczej, BIELSKO BIAŁA

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika.

Tym razem poszukujemy pracowników dla Firmy, która jest renomowanym producentem żywności wysokiej jakości, znanej z doskonałych smaków i naturalnych składników.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Pracownika Produkcji Spożywczej, który dołączy do zespołu  niedużego zakładu w Bielsku.

Opis stanowiska:

  • Praca na linii produkcyjnej w procesie produkcji żywności spożywczej.

  • Zapewnienie zgodności z przepisami sanitarnymi i normami jakościowymi.

  • Monitorowanie i kontrola procesu produkcyjnego.

  • Wykonywanie różnych zadań związanych z produkcją, takich jak pakowanie, etykietowanie, kontrola jakości itp.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia efektywności produkcyjnej.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy w branży spożywczej i zainteresowanie produkcją żywności.

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja.

  • Dbałość o szczegóły i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 3 zmiany

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego.

  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwój.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku:

Pracownika Produkcji Spożywczej, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wybrane osoby zostaną poinformowane o dalszych etapach rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i czekamy na Twoją aplikację!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia

Data publikacji: 2024-04-21