Pracownik produkcji, ŁÓDŹ

Manpower (agencja 412) poszukuje kandydatów do pracy przy wzrokowej kontroli jakości produktu gotowego oraz obsłudze maszyn produkcyjnych.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zadania:

  • Pakowanie i wzrokowa kontrola jakości produktu gotowego
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Bieżące prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnej
  • Dokładność, sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia (pierwsza umowa na rok)
  • Wynagrodzenie podstawowe + finansowe nagrody miesięczne
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie)
  • Praca w systemie zmianowym (także zmiany nocne i weekendy)
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy
  • Wysokie standardy BHP
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu zatrudnienia (m.in. pomoc w dokumentach na Kartę Pobytu dla kandydatów z zagranicy)

48 573 180 951

[email protected]

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej. Łączymy globalne doświadczenie ze zrozumieniem lokalnych i branżowych uwarunkowań. Każdego roku zatrudniamy kilkadziesiąt tysięcy pracowników tymczasowych do pracy na różnych stanowiskach w wielu branżach, pomagając naszym klientom, pracownikom oraz kandydatom odnieść sukces na rynku pracy.

Data publikacji: 2024-02-27