Pracownik produkcji, ELŻBIETÓW

Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Katarze, Indonezji, czy Ukrainie. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszania naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów.

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Prace związane z przygotowaniem produkcji.

  • Nadzór i kontrola procesu produkcyjnego.

  • Obsługa maszyn pakujących.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy w zespole oraz chęć do nauki.

  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane, ale nie jest konieczne, ponieważ jesteśmy gotowi nauczyć Cię wszystkiego od podstaw. Ważne jest Twoje zaangażowanie.

ZE STRONY PRACODAWCY OFERUJEMY:

  • Dowóz bezpłatny do pracy z Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.

  • Pakiet medyczny.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze.

Data publikacji: 2024-04-21