Pracownik produkcji, SŁUPSK

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją zbiorników LPG dla różnych marek samochodowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia,

  • 40% dodatek za pracę w porze nocnej,

  • wolne weekendy,

  • możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach,

  • szkolenie wdrożeniowe - przyuczenie dla osób bez doświadczenia.

  • Premie frekwencyjne i uznaniowe.

Zadania:

  • prace pomocnicze na produkcji,

  • szlifowanie, szpachlowanie elementów.

Wymagania:

  • chęci do pracy i nauki,

  • dyspozycyjności (praca w systemie III zmianowym w godz. 6-14; 14-22; 22-6 od poniedziałku do piątku),

  • sumienności w wykonywaniu obowiązków,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji - nie jest to warunek konieczny.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 570

Data publikacji: 2024-04-21