Pracownik Produkcji, SKIERNIEWICE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

· Obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej

· Samodzielne ustawianie maszyn i korygowanie parametrów

· Kontrola prawidłowości przebiegu produkcji

· Dbanie o czystość linii produkcyjnej

Wymagania:

· Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym

· Samodzielności i zdolności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy

· Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Wynagrodzenie na początek 25,50 zł/brutto -po 3 mies. 26 zł/brutto

· Dodatek za pracę na II zmianie 10 % ,na III zmianę 20% ,za soboty 100% ,za niedzielę i święta 125%

· Po okresie próbnym 20% premii ( ok.800zł brutto)

· Zapewniamy transport

Data publikacji: 2024-04-21