Pracownik produkcji, SKIERNIEWICE

Dla naszego Klienta wiodącego producenta okien poszukujemy osób na stanowisko: pracownik produkcji

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze+liczne dodatki

  • podwyżkę po okresie próbnym

  • dojazd z kierunku : Lipce przez Słomków, Maków, Dąbrówka

  • pakiet benefitów pozapłacowych ( karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • system szkoleniowy podnoszący kwalifikacje pracownicze

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • bieżąca kontrola jakości

  • przygotowywanie materiałów do produkcji oraz okresowa ich inwentaryzacja

  • realizacja zleceń produkcyjnych

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym oraz 4 brygadowym

  • zdolności manualne i techniczne

  • komunikatywny język polski ( w mowie oraz piśmie)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21