Pracownik produkcyjno-magazynowy, ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Zadania:

- dostarczanie komponentów na stanowiska produkcyjne

- obsługa wózków widłowych - wysoki skład, czołowe, boczne

- przyjęcia i wydania towaru

- obsługa systemów magazynowych

- praca ze skanerem

- streczowanie palet z wyrobem gotowym

Wymagania:

- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wysokiego składowania (UDT)

- doświadczenie w pracy na magazynie

- praktyczna umiejętność obsługi systemów magazynowych - SAP

Oferta:

- umowa o pracę tymczasową na pełen etat

- stabilne długofalowe zatrudnienie

- dofinansowanie do kantyny pracowniczej

- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

- grupowe ubezpieczenie

- praca w systemie 3 zmianowym (wolne weekendy)

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej. Łączymy globalne doświadczenie ze zrozumieniem lokalnych i branżowych uwarunkowań. Każdego roku zatrudniamy kilkadziesiąt tysięcy pracowników tymczasowych do pracy na różnych stanowiskach w wielu branżach, pomagając naszym klientom, pracownikom oraz kandydatom odnieść sukces na rynku pracy.

Data publikacji: 2024-02-01