Pracownik Produkcyjny do Obsługi Zasypów KOPIA, WŁOCŁAWEK

Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza firma kojarzona jest ze smacznymi i pełnowartościowymi bakaliami, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie, których praca prowadzi do dostarczania na rynek hurtowy i detaliczny wysokiej jakości bakalii. Konsekwentnie realizujemy założoną strategię. Zaangażowanie i lojalność to główne cechy naszych pracowników, dzięki którym firma może pochwalić się mianem lidera na rynku hurtowego handlu bakaliami.

Zadania:

  • zarządzanie surowcem w obrębie linii produkcyjnych, utrzymywanie ciągłości produkcji,

  • weryfikacja właściwego surowca stosowanego do właściwego zlecenia,

  • zapobieganie stratom surowca,

  • współpraca z logistykiem produkcji w zakresie, zabezpieczenia surowca pod potrzeby linii produkcyjnej,

  • współpraca z dozorem zmiany i kontrolerem jakości,

  • prawidłowa i bezpieczna obsługa wskazanych przez Przełożonych urządzeń produkcyjnych,

  • realizacja procedur jakościowych - ściśle wg wskazań Przełożonych,

  • raportowanie wymaganych danych do Przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe - mile widziane techniczne lub w obszarze związanym z produkcją żywności,

  • Umiejętność organizacji pracy na Produkcji,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji lidera w branży FMCG,

  • Zapewniamy dodatkową opiekę medyczną (już w trakcie okresie próbnego),

  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2024-04-21