Pracownik produkcyjny, ŚRODA WIELKOPOLSKA

Dla naszego klienta - lidera w branży chemii budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownika produkcji

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prostych prac przy produkcji wyrobów

  • dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

  • odpowiedzialność, sumienność i uczciwość

  • umiejętność pracy w zespole

  • siła fizyczna i dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które co roku podnosimy

  • dodatkową premię roczną

  • stabilne zatrudnienie w firmie, w której średni staż pracy wynosi 10 lat

  • zniżki na firmowe produkty

  • Benefity: Karta multisport, dofinansowanie do wypoczynku, bonusy świąteczne, owocowe środy, prywatna opieka medyczna, premia za polecenie pracownika

 Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-22