Pracownik restauracji mcdonald’s korona, WROCŁAW

Restauracja McDonalds C H Korona ul. Krzywoustego 126 poszukuje pracowników restauracji. (możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy)

Na start w okresie próbnym oferujemy wynagrodzenie 25,25 zł brutto/h, po 3 miesiącach 26,50 zł brutto.

Premia za 3 przepracowane soboty 300zł brutto

Naszym pracownikom oferujemy:

- pełnie szkolenie, nie wymagamy żadnego doświadczenia

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- dodatkowe 20% wynagrodzenia za pracę w godzinach nocnych,

- premia Poleć Nas 1000zł brutto

- zniżki na posiłki dla pracowników

- możliwość szybkiego rozwoju i awansu

Twoje zadania:

przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń

• sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień

• prace magazynowe, uzupełnianie zapasów

• prace porządkowe w sali oraz kuchni

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania i chęci nauki

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej szybkiego wyrobienia

  • Pełnoletności

  • entuzjazmu w pracy zespołowej

  • energii i uśmiechu na co dzień

  • umiejętności komunikacyjnych

Nie musisz posiadać doświadczenia w gastronomii, na początku zapewnimy Ci wszystkie potrzebne szkolenia. Zainteresowanych proszę o przesłanie swojego CV.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Lasuerte Sp. z o.o. z siedzibą ul.Korzenna 7, 51-180 Wrocław

Data publikacji: 2024-04-21