Pracownik restauracji, WROCŁAW

Restauracja McDonald's pl. Grunwaldzki 34 (obok BP i Mostu Szczytnickiego) poszukuje osoby na stanowisko - pracownik restauracji

Premia za przepracowane 3 niedziele- 300zł brutto

Oferujemy wynagrodzenie w okresie próbnym 25,25 zł brutto/h, po okresie próbnym 26,50 zł brutto/h

Twoje zadania:

- praca na obszarze kuchni: przygotowywanie półproduktów oraz burgerów

- praca na obszarze serwisu: obsługa gości, składanie i wydawanie zamówień oraz przygotowywanie napoi i deserów

- utrzymanie porządku na wyżej wymienionych obszarach oraz również na sali jadalnej

- obsługa linii McDrive

Czego oczekujemy?

- zaangażowania i chęci nauki

- pełnoletności

- entuzjazmu w pracy zespołowej

- umiejętności komunikacyjnych

- mile widziana karta książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Co zyskasz pracując z nami?

- pełnie szkolenie, nie wymagamy żadnego doświadczenia

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- 20% dodatku za pracę w godzinach nocnych,

- premia 'Poleć Nas' 1000zł brutto

- zniżki na posiłki dla pracowników

- możliwość szybkiego rozwoju i awansu

Data publikacji: 2024-04-23