Pracownik rozbioru drobiu, STARE OPOLE

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Aktualnie do naszego Zakładu Rozbioru Drobiu w Starym Opolu k. Siedlec, ul. Warszawska 55 (przy Centrum Logistycznym Produktów Świeżych Topaz) poszukujemy pracownika na stanowisko - PRACOWNIK ROZBIORU DROBIU

Twoje główne zadania:

  • praca fizyczna polegająca na przygotowaniu dużej ilości towaru do wysyłki na sklepy

  • przygotowanie surowców drobiowych do przerobu

  • obsługa urządzeń wykorzystywanych do przerobu

  • współpraca w zadaniach związanych z rozbiorem i porcjowaniem drobiu

  • prace porządkowe na terenie Zakładu Rozbioru Drobiu

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności do pracy w godz. 14.00-22.00 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

  • zaangażowania i rzetelnej realizacji wyznaczonych zadań

  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich sprawnego uzupełnienia)

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas

  • talony na święta

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

  • ubezpieczenie na życie

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Data publikacji: 2024-04-21