Pracownik w dziale pakowania od zaraz, TŁUSZCZ

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa- Białołęka ul. Annopol

Poszukujemy energicznych, komunikatywnych, uzdolnionych manualnie osób od zaraz!!!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie

  • Oprócz stawki godzinowej , atrakcyjne motywujące bonusy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 06.00-14.00, 14.00-22.00

  • Pracę manualną z drobnym asortymentem- kartami

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Wdrożenie w zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Pakowanie kart płatniczych w koperty

  • Etykietowanie kopert zgodnie z określonymi standardami firmy

  • Praca manualna przy stołach

Oczekujemy:

  • Sumienności, rzetelności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

  • Dyspozycyjności do pracy od zaraz w systemie dwuzmianowym

  • Umiejętności pracy w zespole

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą portalu lub o wysłanie sms o treści KARTA pod nr tel. 519-301-108

Data publikacji: 2024-04-21