Pracownik zabezpieczenia sklepu, GRÓJEC

Aktualnie do sklepu TOPAZ w Grójcu ul. Piłsudskiego 89A  - poszukujemy pracownika na stanowisko - Pracownik zabezpieczenia sklepu

Główne zadania:

  • podejmowanie działań prewencyjnych w celu zabezpieczenia sklepu przed kradzieżami oraz przed niszczeniem mienia

  • podejmowania interwencji po zaobserwowaniu próby kradzieży towaru czy niszczenia mienia

  • dbałość o bezpieczeństwo utargów z kasetek i wsparcie kasjerek w drodze na kasę oraz z kasy do biura sklepu

  • monitorowanie wnoszonych na teren sklepu przez pracowników/klientów produktów czy toreb

  • zbieranie koszyków spod kas i odstawianie ich na stolik oraz odprowadzanie wózków na miejsce

  • współpraca w wybranych zadaniach porządkowych z pozostałym personelem sklepu i realizowanie zadań zleconych przez kadrę zarządzającą sklepem

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, spostrzegawczość i umiejętność szybkiego podejmowania interwencji

  • umiejętność skutecznej współpracy w zespole

  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej, również w weekendy

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (do ustalenia z wybranym kandydatem)

  • talony na święta

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

  • ubezpieczenie na życie

Data publikacji: 2024-04-21