Pracownik zieleni miejskiej k/m bez znajomości języka niemieckiego – Niemcy, VREDEN

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik zieleni miejskiej (k/m) bez znajomości języka niemieckiego – Niemcy

Miejsce pracy: Vreden

Zakres obowiązków:

• Sadzenie drzewek i krzewów

• Koszenie trawy przy autostradach

• Obsługa maszyn ogrodniczych/rolniczych

• Prace porządkowe

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Wytrzymałość fizyczna

• Doświadczenie w obsłudze maszyn i prawo jazdy kat. T mile widziane, ale niewymagane

Prawo jazdy kat. B

• Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

• Stałe bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej firmie, nie przez agencję pracy!

Atrakcyjna stawka 14 € brutto/h

• Możliwość wyrabiania nadgodzin

• Komfortowe warunki mieszkaniowe

• Codzienne powroty na zakwaterowanie

Jesteś zainteresowany/a?

Prześlij nam swoje CV na poniższy adres mailowy, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

[email protected]

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26

Tel. kom.: 0048 504 969 105

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Nie od dziś skutecznie działamy na rynku międzynarodowym, umożliwiając start za granicą na atrakcyjnych warunkach w wielu branżach. Daj sobie szansę!
  • Zapewniamy wysokie standardy, oferując legalną pracę w renomowanych przedsiębiorstwach.
  • Jesteśmy transparentni – od samego początku znasz nasze zasady i warunki zatrudnienia. Jasne reguły gry to podstawa!
  • Nie znasz języka i masz obawy? Nasi dysponenci mówią po polsku i zapewnią Ci wsparcie.

Data publikacji: 2024-02-29