Programista Embedded, WARSZAWA

W roku 2012 firma została częścią grupy kapitałowej NSS, w ramach której kontynuuje swoją działalność. Omtech to kilkudziesięcioosobowa firma działająca w obszarze zabezpieczeń elektronicznych w postaci monitoringu GPS, CCTV oraz urządzeń do zabezpieczeń obiektów stacjonarnych. Od ponad dekady z sukcesem działa na rynku polskim, wprowadzając nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Aktualnie, do zespołu IT poszukujemy osób do obszaru elektronicznego systemu zabezpieczeń.

Omtech — це компанія з кількох десятків, яка працює в сфері електронної безпеки у вигляді GPS-моніторингу, відеоспостереження та пристроїв для охорони стаціонарних об'єктів. Вже більше десяти років вона успішно працює на польському ринку, впроваджуючи сучасні та інноваційні рішення. На даний момент ми шукаємо людей для IT-команди в області електронних систем безпеки.

Główne zadania:

  • Tworzenie oraz rozwój oprogramowania systemów wbudowanych,

  • Realizacja projektów opartych o rodzinę procesów STM oraz inne platformy,

  • Uczestniczenie w pełnym cyklu wytwórczym od etapu koncepcji poprzez realizację, testy aż po ostateczne wdrożenie produkcyjne i zamknięcie projektu,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej do oprogramowania wbudowanego.Головні завдання:

  • Створення та розробка програмного забезпечення для вбудованих систем,

  • Реалізація проектів на основі процесів STM та інших платформ,

  • Участь у повному виробничому циклі від етапу концепції через впровадження, випробування до остаточного впровадження виробництва та закриття проекту,

  • Створення технічної документаці.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Znajomość języka C/C++ w stopniu bardzo dobrym,

  • Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla mikrokontrolerów STM32, poparte zrealizowanymi projektami,

  • Znajomość zagadnień komunikacji bezprzewodowej GSM/ WiFi, Bluetooth,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej,

  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT.

Вимоги:

  • Вища технічна освіта,

  • Дуже добре знання C/C++,

  • Досвід проектування, впровадження та тестування програмного забезпечення для мікроконтролерів STM32, підтриманий завершеними проектами,

  • Знання систем бездротового зв'язку GSM / WiFi, Bluetooth,

  • Знання англійської мови, що дозволяє легко читати технічну документацію,

  • Знання систем контролю версій GIT.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Premię świąteczną,

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

  • Elastyczną formę zatrudnienia,

  • Wsparcie za pomocą Jira, Testlink, Confluense,

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej- Enel-Med po okresie próbnym,

  • Miejsce parkingowe na samochód,

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy przy ul. Modularnej 11 w Warszawie,

Ми пропонуємо:

  • Конкуренційна заробітна плата, що відповідає навичкам,

  • Повна зайнятість,

  • Гнучка форма роботи,

  • Підтримка через Jira, Testlink, Confluense,

  • Дружня та відкрита робоча атмосфера,

  • Приватний медичний пакет - Enel-Med після випробувального періоду,

  • Місце для паркування автомобіля.

Data publikacji: 2024-04-21