Programista PLC Automatyk, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój programów sterujących PLC, wdrażanie, testowanie i dostarczane systemów sterowania;
  • Uczestnictwo w rozwoju luksusowego samochodu elektrycznego;
  • Kontakt z dostawcami, producentami i podwykonawcami;
  • Praca nad studiami wykonalności dla dodatkowych funkcjonalności, techniczny rozwój produktu.

Wymagana dostępność do pracy w warsztacie na Bielanach w Warszawie (stacjonarnie) ok. 2-3 razy w tygodniu, pozostałe dni - możliwość pracy zdalnej.

Kogo poszukujemy?

Nasze wymagania:
  • Programowanie PLC/PAC w szczególności Beckhoff Twincat 3 - wymagana znajomość Beckhoffa;
  • Wiedza z zakresu automatyki I algorytmów sterowania (dobór parametrów PID);
  • Czytanie i tworzenie dokumentacji elektrycznej (Solidworks Electrical);
  • Umiejętności manualne;
  • Znajomość zagadnień sterowania silnikami BLDC/DC oraz krokowymi(skokowymi);
  • Wiedza z zakresu baterii oras systemów zarządzania bateriami (BMS);
  • Znajomość programowania w C++ prostych aplikacji windowsowych;
  • Dobra organizacja pracy i czasu;
  • Ukierunkowanie na sukces;
  • Język angielski na poziomie co najmniej B1,
  • Wykształcenie wyższe (Automatyka / IT / Elektryka).

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Solidworks Electrical
  • BLDC
  • DC
Mile widziane:
  • BMS
  • C++
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 80-110 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Kim jesteśmy?
Decentra Planet: Your Gateway to FinTech, Web3, Gaming Innovation and Luxury Electric Car.
Join Decentra Planet, the innovative services company transforming FinTech, Web3, gaming projects and luxury electric products. We craft custom solutions and support ideas from concept to reality. Elevate your offerings to clients worldwide with our experienced cross-functional teams. Embrace the future with us!
Data publikacji: 2024-04-21