Programista PLC, BIELSKO BIAŁA

HR SIGMA poszukuje dla klienta działająca w branży automatyzacji przemysłowej kreatywnego i zaangażowanego programisty PLC do pracy nad innowacyjnymi projektami z zakresu sterowania i automatyzacji procesów.

Obowiązki:

  • Opracowywanie i implementacja oprogramowania PLC zgodnie z wymaganiami projektu.

  • Programowanie, testowanie i uruchamianie sterowników PLC.

  • Analiza i diagnozowanie problemów związanych z systemami sterowania.

  • Współpraca z zespołem projektowym w celu opracowania efektywnych rozwiązań.

  • Dokumentowanie procesu programowania i rozwiązywania problemów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Siemens, Allen-Bradley, Schneider lub innych).

  • Znajomość języków programowania PLC (Ladder Logic, STL, FBD).

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz interpretacji dokumentacji technicznej.

  • Znajomość systemów SCADA będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane, ale nie wymagane).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie koleżeńskiego zespołu.

Jeśli masz doświadczenie w programowaniu PLC i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, prześlij swoje CV na adres [email protected]

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Data publikacji: 2024-04-21