Projektant, ORNETA

Naszym
Klientem jest firma z branży produkcyjnej/inżynieryjnej, która
zajmuje się produkcją elementów umundurowania i wyposażenia
służb mundurowych, oraz produkcją m.in: namiotów, kamizelek
taktycznych, plecaków, pasów, specjalistycznych pokrowców itp.

Główne
zadania:

  • obsługa
    programu AutoCad i Inventor,
  • projektowanie
    i konstruowanie,
  • tworzenie
    koncepcji i założeń projektowych,
  • współtworzenie
    harmonogramu działań produkcyjnych,
  • tworzenie
    potrzebnej dokumentacji 3D i 2D,
  • nadzór
    nad przebiegiem prac oraz bieżąca kontrola,
  • bieżące
    kontrolowanie efektów i wprowadzanie zmian projektowych,
  • programowanie
    maszyn sterowanych numerycznie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie
    w oparciu o umowę o pracę (1/1 wymiar)
  • wynagrodzenie
    uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • pracę
    w pełnym wymiarze godzin, w trybie jednozmianowym (7:00 -
    15:00)
  • premie
    świąteczne
  • premie
    wypoczynkowe

Oczekiwania:

  • umiejętność
    obsługi programu AutoCad lub Inventor,
  • znajomość
    rysunku technicznego
  • znajomość
    zagadnień technologicznych, produkcyjnych
    pracy samodzielnej i zespołowej
  • odpowiedzialność
    i zaangażowanie
  • niekaralność

HR
Match Sp. z o.o.
Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego - Nr
certyfikatu 29963
- z siedzibą we Wrocławiu.

Udzielam
zgody w HR Match Sp. z o.o., na przetwarzanie moich danych
osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach
rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu
rekrutacji zgodnie z art. 6
ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego
rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L
2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Ponadto,
udzielam zgody w HR Match Sp. z o.o., na przetwarzanie moich
danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie
dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia
przyszłych procesów rekrutacji na stanowiska zbliżone do
aplikowanego.

Administratorem
danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach
rekrutacyjnych jest w HR Match Sp. z o.o., z siedzibą we
Wrocławiu przy ul. Na Ostatnim Groszu 3. Dane osobowe
kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu
rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i nie będą
udostępniane innym odbiorcom.

Kandydatom
przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich
sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie
danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest
możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu
nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Data publikacji: 2024-04-27