Przedstawiciel Handlowy, LESZNO

GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ' DYSTRYBUTOR ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Leszno i okolice

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Bezpośrednia obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych, windykacji należności

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Współpraca z działem zakupów oraz działem logistyki

Nasze oczekiwania:

  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego na stanowisku PH

  • komunikatywność, umiejętność współpracy

  • dobra znajomość topografii regionu

  • prawo jazdy kat. B

Mamy dla Ciebie:

  • pracę na samodzielnym stanowisku w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wdrożenie w nowe obowiązki

  • ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • benefity: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, pakiet opieki medycznej PZU

  • nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy

Data publikacji: 2024-04-21