Przedstawiciel Handlowy, WROCŁAW

GRUPA KAPITAŁOWA "SPECJAŁ" Oddział Wrocław, DYSTRYBUTOR ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Bezpośrednia obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych, windykacji należności

  • Budowanie trwałych relacji biznesowych

  • Współpraca z działem zakupów oraz działem logistyki

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku PH

  • bardzo dobra znajomość branży artykułów spożywczych

  • znajomość lokalnego rynku, kanał tradycyjny

  • komunikatywność, umiejętność współpracy

  • dobra znajomość topografii regionu

  • prawo jazdy kat. B

Mamy dla Ciebie:

  • pracę na samodzielnym stanowisku w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym - zawsze na czas!

  • ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna

  • nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy

  • wycieczki zagraniczne, imprezy i konkursy firmowe

Data publikacji: 2024-04-21