Przedstawiciel Techniczno-Handlowy Marki FOX DEKORATOR, ŁÓDŹ

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy w punktach sprzedaży w kanale hurtowym, detalicznym i inwestycyjnym – odpowiedzialność za wynik sprzedaży w danym regionie (powiaty): kolski, koniński, kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, łódzki, łódzki wschodni, ostrowski, ostrzeszowski, pabianicki, pleszewski, poddębicki, rawski, sieradzki, skierniewicki, słupecki, sochaczewski, turecki, zduńskowolski, zgierski, żyrardowski;
  • dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych;
  • współpraca z architektami i projektantami wnętrz;
  • budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami;
  • pozyskiwanie nowych odbiorców produktów;
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w zespole sprzedaży (mile widziane w branży FMCG);
  • znajomość topografii regionu;
  • znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów wykończenia wnętrz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • nastawienie na wynik;
  • dyspozycyjność samodzielność, sumienność oraz komunikatywność;
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego;
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szkolenia rozwojowe;
  • samochód służbowy, telefon oraz tablet.

Firma ATLAS to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.

Od ponad 30 lat jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, z którym można związać się na lata. Za każdym osiągnięciem firmy stoją jej pracownicy. Ich zaangażowanie, potencjał i umiejętności stanowią klucz do wspólnego sukcesu. Stawiamy na ludzi dobrze zorganizowanych, z pasją i pomysłami, którzy są gotowi na podejmowanie nowych wyzwań. Cenimy współpracę, inicjatywę i otwarty umysł. Liczy się dla nas samodzielność i profesjonalizm. Firma rozwija się, gdy rozwijają się jej pracownicy. Właśnie dlatego doskonalimy umiejętności naszych pracowników, zapewniając im udział w szkoleniach i specjalistycznych kursach, budujących wiedzę i kompetencje.

Data publikacji: 2024-03-24