Python Developer, WARSZAWA

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologii programistycznych obecnych na rynku

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Python Developer
Miejsce pracy: Zdalnie

Zadania:

Programowanie i wdrażanie projektów w technologiach Python, Django,
Analiza dokumentacji projektowej,
Doświadczenie developerskie minimum 3 lata Projektowanie struktury aplikacji,
Tworzenie dokumentacji technicznej,
Estymacja zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie,

Wymagania:

Dobra znajomość frameworka Django, poparta doświadczeniem zawodowym,
Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
Dobra, praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT,

Technologie używane na projekcie :
Python, MSSQL, CI/CD, Azure, API

Oferujemy :

W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 800 do 1200 PLN netto
Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zależności od preferencji kandydata
Projekt długoterminowy

Data publikacji: 2024-04-21