Python Fullstack Developer, WARSZAWA

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informacje organizacyjne:

  • Lokalizacja biura: Warszawa (centrum).

  • Sektor: bankowość.

  • Zatrudnienie: Kontrakt B2B, pełny wymiar godzin i współpraca długofalowa.

  • Stawka: 130 - 160 zł/h netto na FV - w zależności od dopasowania do roli i doświadczenia.

  • Tryb pracy: Hybrydowy. 1x na 2 tygodnie obywają się stacjonarnie spotkania z teamem. Dojazdy ewentualnie do indywidualnego dogadania się z TL.

  • Główny stack technologiczny: Python, Django, React.js

  • Polski: Swobodna komunikacja jest wymagana. Codzienna praca będzie w języku polskim.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz wdrożenie oprogramowania z wykorzystaniem Pythona, Django oraz React.js.

  • Doskonalenie działania aktualnych systemów, między innymi przez usprawnianie efektywności kodu.

  • Regularne poprawianie istniejących rozwiązań pod kątem ich wydajności i aktualnych technologii.

  • Ocena i zapewnienie wysokiego standardu jakości tworzonych aplikacji.

  • Komercyjne doświadczenie jako Fullstack Developer w stacku: Python (min. 3 lata), React.js (min. 3 lata), Django (min. 2 lata).

  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji, np. GIT.

  • Praktyczna znajomość SQL oraz REST API.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego korzystania z dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych, regresji oraz E2E.

  • Stabilny kontrakt B2B, w którym masz pewność długofalowego zatrudnienia.

  • Elastyczne podejście do czasu pracy.

  • Znaczącą i interesującą pozycję do Twojego CV (bankowość mobilna, z której korzystają miliony Polaków).

  • Szansa na rozwój w strukturze jednej z największych spółek finansowych w Polsce.

  • Dopłata do karty MultiSport, ubezpieczenia PZU i pakietu Lux-Med.

  • Gwarantujemy Ci szybki proces rekrutacyjny: decyzja po 1 'technicznym' spotkaniu on-line.

Data publikacji: 2024-04-21