Regionalny Doradca Techniczno Handlowy, KAROWICE

Wiodący importer urządzeń SSWiN i CCTV z ugruntowaną pozycją na rynku polskim poszukuje doświadczonych osób do pracy na stanowisku Regionalny Doradca Techniczno- Handlowy (K/M), który będzie odpowiedzialny za następujące województwa: śląskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie oraz lubelskie.

Główne zadania:

  • Realizacja określonych celów na terenie województwa śląskiego, podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz lubelskiego,

  • Pomoc w aktywnym i dynamicznym rozwoju sieci sprzedaży m.in. wśród Dystrybutorów i Instalatorów,

  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów- organizowanie i prowadzenie spotkań, szkoleń branżowych, prezentacji produktowych, eventów,

  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów marki CCTV (po przeszkoleniu).

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość branży CCTV, SSWiN mile widziana lub elektrycznej, technicznej, rozwiązań IT bądź innej pokrewnej,

  • Wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych,

  • Czynne prawo jazdy kat. B- dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych- praca w terenie,

  • Umiejętność organizowania pracy i spotkań z klientami,

  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku,

  • Przejrzyste zasady wynagradzania na osiągane wyniki,

  • Ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów,

  • Służbowy samochód, komputer, telefon oraz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,

  • Możliwość rozwoju oraz zbudowania swojego zespołu w przyszłości,

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe i produktowe,

  • Inne benefity ustalane indywidualnie z Przełożonym.

Data publikacji: 2024-04-21