Regionalny przedstawiciel handlowy branża oświetleniowa, POMORSKIE

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Obecnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży oświetleniowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji z obecnymi klientami

  • prezentowanie oferty firmy oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiednich produktów oświetleniowych

  • przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych

  • monitoring rynku oraz konkurencji

  • raportowanie wyników sprzedaży oraz analiza efektywności działań marketingowych

  • udzielanie informacji technicznych dotyczących produktów oraz wsparcie techniczne dla klientów

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta

  • realizacja założonych celów sprzedażowych oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

  • obszar działania: województwo pomorskie, część województwa zachodniopomorskiego, część województwa warmińsko-mazurskiego

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizję od sprzedaży

  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • stanowisko o dużym zakresie samodzielności

  • możliwość awansu oraz pracę w inspirującym środowisku pełnym profesjonalnych wyzwań

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków

  • doświadczenie zawodowe zdobyte w branży oświetleniowej lub FMCG będzie dodatkowym atutem

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • zorientowanie na realizację celów

  • inicjatywa w działaniu

  • zdolności przywódcze

  • prawo jazdy kat. B

Data publikacji: 2024-04-21