Samodzielna Księgowa ze znajomością MSR, WARSZAWA

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Naszym klientem jest Kancelaria Prawno-Podatkowa, oferująca swoim klientom kompleksową obsługę prawno-księgową w ścisłym centrum Warszawy.

Twój zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie Comarch Optima i Enova

  • Bieżąca kontrola dokumentów i przygotowywanie zestawień księgowych dla klientów

  • Kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych

  • Przygotowywanie deklaracji CIT, VAT oraz JPK

  • Reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz MSR

  • Przygotowywanie raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych na potrzeby klienta

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi klientów kancelarii

Czego oczekujemy?

  • Znajomości jednego z dwóch wymaganych programów księgowych: Comarch Optima lub Enova

  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale księgowym, najlepiej w biurze rachunkowym

  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • Umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Co oferujemy?

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 6.00-9.00)

  • Pracę w biurze zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie

  • Zatrudnienie na podstawie Kontraktu B2B

Data publikacji: 2024-04-21