Samodzielny Specjalista ds. kadr i płac, OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Witaj,

na polskim rynku pojawiliśmy się w 2017 roku i w niedługim czasie wypracowaliśmy na rynku odszkodowawczym znaną, rozpoznawalną i godną zaufania markę. Niezmiennie dumni jesteśmy z ciągle rosnącej ilości naszych zadowolonych klientów i Pracowników. Ten sukces zbudowaliśmy wspólnie i chcemy go kontynuować dlatego w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby samodzielnej i skrupulatnej, która zasili nasz zespół kadr i płac na stanowisku:

Główne zadania:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą

  • Naliczanie wynagrodzeń

  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowych

  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

  • Przygotowanie deklaracji GUS i rozliczeń PFRON

  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych

Cechy Kandydata:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Wiedza z zakresu PPK

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Dokładność staranność i terminowość

  • Otwartość na komunikację ze wszystkimi działami w firmie, szukamy osoby, która nie zamknie się tylko w 'kadrowym' świecie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Niezbędne wdrożenie, które przygotuje Cię do współpracy z nami

  • Przyjazną i tolerancyjną atmosferę - chcemy aby każdy Pracownik czuł się u nas dobrze

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Możliwość wzięcia udziału w wewnętrznym programie poleceń pracowniczych

  • Pracę w nowoczesnym biurze typu 'loft'

  • Nielimitowaną kawę o każdej porze :)

Data publikacji: 2024-04-23