SAP Developer Remote, CENTRUM WROCŁAW

Czym będziesz się zajmować?

Zakres zadań:

  • Zrozumienie potrzeb, procesów i wymagań działów biznesowych w celu dostarczenia optymalnego rozwiązania
  • Wsparcie projektów w obszarze SAP HCM i SAP SuccessFactors
  • Projektowanie, rozwój i konsultacje dotyczące programów (ABAP, WD4A, FIORI itp.) oraz interfejsów (usługi internetowe lub oData)
  • Zarządzanie operacyjne wdrożonymi rozwiązaniami HR, w tym konfiguracja narzędzi od zewnętrznych dostawców
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami projektowymi
  • Zapewnienie wsparcia technicznego systemu po jego wdrożeniu.
  • Podążanie za najnowszymi trendami i zmianami w dziedzinie rozwoju SAP
  • Pełnienie wiodącej roli podczas wdrażania rozwiązania po fazie pilotażowej, w tym możliwość podróży po Europie
  • Współpraca z wieloma działami IT w celu zapewnienia interoperacyjności różnych interfejsów i API

Kogo poszukujemy?

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Programisty SAP ze specjalizacją w modułach HR, który dołączy do globalnego zespołu znanej firmy technologicznej związanej z branżą kosmiczną oraz motoryzacyjną. Na co dzień będziesz ściśle współpracował z innymi programistami oraz Product Ownerem z Niemiec. Jako Programista będziesz także członkiem 45 osobowego polskiego zespołu, który rozwija i wspiera zarządzanie cyklem życia aplikacji SAP w sakli globalnej.

Informacje o projekcie:
  • Sektor: Technologiczny
  • Siedziba firmy: Wrocław
  • Praca zdalna lub hybrydowa (jeden dzień w tygodniu / jeden dzień na 2 tygodnie)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: polski i angielski
  • Podróże służbowe: 10-15%
  • Typ kontraktu: UoP
  • Wynagrodzenie: 20-24 na UoP z KUP
  • Etapy rekrutacji: 2 spotkania online

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • ERP
  • SAP ABAP
Mile widziane:
  • Project management
  • SAP HCM
  • SAP Success Factor
Języki:
  • Angielski
  • Polski
  • Niemiecki (mile widziane)

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 20000-24000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje, Obiady

Kim jesteśmy?
Cyclad is an international consulting company operating in the IT/ICT sectors, providing outsourcing solutions for HR and IT services.
Data publikacji: 2024-04-21