Scala & Big Data Developer Remote, TAŚMOWA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Scala & Big Data Developer

  • Miejsce pracy: Zdalnie
Twoje zadania:
  • Optymalizacja kodu i konfiguracji w celu zapewnienia założonej wydajności systemu
  • Praca nad rozwojem istniejącego oprogramowania o nowe funkcjonalności
  • Projektowanie i implementowanie nowych założeń biznesowych
Oferujemy:
  • W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy 950 - 1520 PLN netto
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Projekt długoterminowy

Kogo poszukujemy?

Idealny profil kandydata:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie rozwiązań opartych o technologię Scala i Spark
  • Znajomość relacyjnych oraz nierelacyjnych baz danych
  • Doświadczenie we wdrażaniu funkcji bezpieczeństwa danych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w stosowaniu metodyki Agile,
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wcześniejsze doświadczenie w sektorze finansowym będzie dodatkowym atutem.

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Hadoop
  • Spark
  • Scala
Mile widziane:
  • Relational databases
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 950-1520 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów
Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku
Data publikacji: 2024-04-21