Senior .NET Engineer, WADOWICKA KRAKÓW

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:

  • Budowa strategicznej infrastruktury handlu instrumentami pochodnymi na akcje,
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu życia oprogramowania: analiza, rozwój, wdrażanie, wspieranie użytkowników w fazach UAT i wsparcie produkcyjne,
  • Migracja istniejących rozwiązań do architektury docelowej, w tym analiza, zrozumienie istniejących narzędzi (Excel/VBA) i przeprojektowanie/przepisanie ich w docelowym środowisku (w dowolnym języku C#),
  • Codzienna interakcja z działem strukturyzacji lub handlu i praca na lokalnych i globalnych platformach taktycznych i półstrategicznych.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doskonała praktyczna znajomość OO lub stylów programowania funkcjonalnego (np. w C#),
  • Biegłość w praktykach inżynierii oprogramowania w całym cyklu życia oprogramowania, w tym w procesach kompilacji, testowaniu i operacjach,
  • Znajomość i stosowanie nowoczesnych praktyk bastowych, w tym rozwoju opartego na testach, devops i metodologii zwinnych,
  • Doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych (Oracle, PostgreSQL) lub baz danych noSql (Mongo),
  • Doświadczenie w architekturze sterowanej zdarzeniami i/lub aplikacjach internetowych opartych na REST/SOAP,
  • Silne poczucie własności i motywacji,
  • Doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim.
Mile widziane:
  • Znajomość Google Cloud,
  • Doświadczenie w zakresie instrumentów pochodnych na akcje, wyceny instrumentów pochodnych lub zarządzania ryzykiem,
  • Nastawienie na rozwój, które można dostosować do zwinnego rozwoju.

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • C#
  • DevOps
  • Agile
  • Oracle DB
  • PostgreSQL
  • NoSQL
  • REST
  • SOAP
  • VBA
  • GCP
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 22000-30000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Prowadzimy Systematyczne Badania Rynku, Co Pozwala Naszym Zespołom Digital Być O Krok Przed Konkurencją.
Oferujemy między innymi usługi rekrutacyjne dla StartUpów, IT, usług wspólnych i branży finansowej. Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku.
Data publikacji: 2024-04-21