Senior Account Manager dział SoMe, GDAŃSK SOPOT

Czego oczekujemy?

  • osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem w social mediach i marketingu (mile widziane doświadczenie w pracy w agencji),

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego i umiejętności sprawnego posługiwania się słowem pisanym,

  • umiejętności redagowania interesujących odbiorcę i merytorycznych tekstów w języku polskim,

  • sprawnego poruszania się po najpopularniejszych platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, X, TikTok) i znajomości ich funkcjonalności,

  • sprawnego działania w obszarze Meta ADS (ustawianie kampanii reklamach, targowanie, estymowanie wyników, analiza wyników kampanii),

  • znajomości i umiejętności wykorzystania aplikacji Canva w tworzeniu kreacji na potrzeby mediów społecznościowych,

  • umiejętności promptowania i podstawowej znajomości funkcji aplikacji oraz programów bazujących na AI (np. ChatGPT, Copilot itp.);

  • pomysłów, elokwencji, myślenia koncepcyjnego i wyprzedzającego myśli klientów, albo szefa/managera,

  • rozumienia potrzeb rozmówcy,

  • motywacji do działania i nastawienia na współpracę w budowaniu relacji z klientem,

  • umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami, samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w nowych sytuacjach,

  • dobrej znajomość programów MS Office (w szczególności Word i Power Point, ale również Excel w podstawowym zakresie),

  • bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności,

  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1),

  • chęci pracy zespołowej i „grania do wspólnej bramki”.

Jesteśmy agencją PR. Prowadzimy komunikację zintegrowaną dla firm w całej Polsce i Europie. Jakość. Terminowość. Rozumiemy biznes klientów. Prowadzimy doradztwo i mentoring. Szkolimy w ramach @SkillersAcademy.

Personal PR – największa agencja komunikacji zintegrowanej na Pomorzu z ponad 16-letnim doświadczeniem.W naszej ofercie znajdują się kompleksowe rozwiązania komunikacyjne, pozwalające klientom i partnerom z Polski i zagranicy realizować cele wizerunkowe oraz biznesowe, a prowadzone przez Personal PR działania doceniane są przez globalne marki, jak też firmy o charakterze lokalnym. Działamy w obszarach: media relations, social media, influencer marketing, employer branding, content marketing, crisis management.

Szukamy osób z pasją!

Dołącz do naszego zespołu!

Co oferujemy?

  • pracę z cenionym w branży zespołem w największej agencji PR na Pomorzu,

  • ambitne, rozwijające zadania,

  • na start wynagrodzenie w przedziale od 6 700,00 zł brutto do 9 000,00 zł brutto oraz dodatki, w zależności od doświadczenia,

  • zatrudnienie na umowę zlecenie (studenci) / umowę o pracę (możliwe B2B – ważne dla kandydatów szczegóły przedstawiamy na rozmowie),

  • praca zdalna w systemie hybrydowym (2 dni zdalnie, 3 dni w biurze) – po zakończeniu okresu próbnego,

  • pełna praca zdalna w okresie letnim (lipiec-sierpień) – po zakończeniu okresu próbnego,

  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branżowych,

  • możliwość rozwoju zawodowego i wykonywania zadań spoza zakresu ogłoszenia,

  • udział w miłych spotkaniach integracyjnych zespołu,

  • możliwość udziału w biznesowych i firmowych wyjazdach zagranicznych,

  • możliwość awansu poziomego i pionowego,

  • pełną wyzwań, pozbawioną nudy pracę w doskonałej atmosferze,

  • ubezpieczenie grupowe „WARTA”,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • dodatki na badania medyczne,

  • pochwały i nagrody (również finansowe) za dobrze wykonaną pracę.

Wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny  do dnia 06 marca 2024 r.

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

ETAPY REKRUTACJI

  1. Zbieranie CV oraz LM oraz kontakt z wybranymi kandydatami

  2. Przekazanie zadań rekrutacyjnych wybrany kandydatom

  3. I rozmowa rekrutacyjna (Head of Media Relations oraz HR Managerem)

  4. II rozmowa rekrutacyjna (CEO oraz HR Managerem)

Od etapu 2. każdy z kandydatów będzie otrzymywał informację o statusie swojej aplikacji na stanowisko.

Ostateczne zakończenie rekrutacji do 29 marca 2023 r.

,[Opieka nad powierzonymi projektami,, Kontakt z klientem,, Przygotowywanie kreacji do mediów społecznościowych dla klientów z różnych branż m.in. NGO, FMCG, OZE, transport, recykling, e-commerce (np. posty, Stories, Reels, tiktoki, ankiety itp.),, Prowadzenie i ustawianie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych (np. Facebook, Twitter, Instagram i TikTok),, Administrowanie profilami klientów,, Moderowanie wybranych kanałów,, Tworzenie haseł promocyjnych,, Współtworzenie strategii marketingowych, wizerunkowych i sprzedażowych,, Tworzenie i redagowanie ofert przesyłanych do potencjalnych klientów,, Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z partnerami agencji.] Requirements: Meta Ads, Social media, MS Office, MS Word, PowerPoint, Excel, Canva, AI, ChatGPT, Copilot Additionally: Sport Subscription, Training budget, Integration events, Conferences, Group insurance.
Data publikacji: 2024-04-21