Senior Account Manager stacjonarnie, WARSZAWA

Oferujemy:
* podstawa + prowizja za zamknięte projekty;
* świetny zespół, który jest miksem doświadczenia i młodości będzie Cię wspierał na każdym etapie Twojej pracy;
* zautomatyzowane i nowoczesne narzędzia pracy (ATS, CRM, narzędzia do LinkedIna);
* szybki rozwój w stronę menedżerską;
* intensywny onboarding i niezbędne szkolenia;
* pracę full-time, ale bez nadgodzin (nie zabierasz pracy do domu).
Obowiązki:
Twoim zadaniem będzie codzienna sprzedaż projektów rekrutacyjnych do działów HR i menedżerów. Wraz z rozwojem biznesu, który przyniesiesz, stworzymy wokół Ciebie zespół
realizacyjny, którym będziesz zarządzać.
UWAGA! Pracujemy stacjonarnie z biura w Warszawie (okolice pl. Zawiszy).
W szczególności Twoje zadania będą obejmowały:
* prospecting - szukanie potencjalnych Klientów w Polsce i za granicą;
* cold calling;
* kontaktowanie się z dotychczasowymi Klientami (mail, spotkania on-line, LinkedIn);
* raportowanie wyników i działań sprzedażowych;
* współpraca z zespołem realizacyjnym (rekrutacja).
Data publikacji: 2024-04-27