Senior AP Consultant, WROCŁAW

Oferta:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową lub B2B z perspektywą stałej współpracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Zadania:

  • Nadzorowanie i usprawnianie procesów rozliczeń i windykacji
  • Planowanie, organizowanie i realizowanie strategii płatności
  • Rozwiązywanie rozbieżności w fakturach i płatnościach
  • Zapewnienie zgodności z kontrolą wewnętrzną, procedurami i polityką firmy
  • Odpowiedzialność za zarządzanie płatnościami wychodzącymi
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i pracownikami

Wymagania:

  • Wykształcenie w kierunku rachunkowości, finansów lub pokrewnych kierunków
  • Doświadczenie w dziale AP lub na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość przepisów i standardów finansowych
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i ustalania priorytetów zadań

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Data publikacji: 2024-01-16