Senior Cloud Administrator DevOps Remote, PIOTRKOWSKA ŁÓDŹ

Czym będziesz się zajmować?

Z jakimi zadaniami spotkasz się u nas?

  • Konfiguracja i utrzymanie oprogramowania tworzonego w firmie.
  • Tworzenie i utrzymanie narzędzi dla zespołów developerskich.
  • Wsparcie zespołów developerskich w rozwiązywaniu problemów z infrastrukturą.
  • Wykorzystanie narzędzi dostępnych w chmurze (skalowanie, CDN, usługi zarządzane) oraz automatyzacja zadań w kierunku Infrastructure as a Code.
  • Dostarczanie wiedzy eksperckiej w zakresie infrastruktury, sieci i narzędzi chmurowych.
  • Udział w przepływie wiedzy w obrębie zespołu (dokumentacja, przeglądy zadań, itp.).

Kogo poszukujemy?

Czekamy na kogoś takiego jak Ty, jeśli:
  • Masz przynajmniej 5 lat doświadczenia na tożsamym lub podobnym stanowisku.
  • Płynnie poruszasz się w środowisku systemów opartych o GNU/Linux.
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform
  • Znasz i stosujesz narzędzia do zarządzania konfiguracją (Ansible/Terraform).
  • Znasz i stosujesz narzędzia CI/CD.
  • Potrafisz samodzielnie zarządzać swoim czasem pracy i masz proaktywną naturę.
  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej średnim.
Docenimy jeśli dodatkowo:
  • Potrafisz obsługiwać systemy zarządzania aplikacjami kontenerowymi (k8s).

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • GCP
  • Asible
  • Terraform
  • CI/CD
  • Linux
  • Kubernetes
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 18000-22000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu
  • Płatny "urlop" dla B2B, Płatne "chorobowe" dla B2B

Kim jesteśmy?
Optimo Development powstało w 2015 roku, od początku tworząc innowacyjne produkty IT. Od tego czasu stale się rozwijamy i bardzo dużo mamy jeszcze w planach! 😀 To co nas wyróżnia to wyłącznie autorskie produkty, które są zasługą współpracującego tu z pasją i zaangażowaniem teamu! 😀
Zagraj z nami do jednej bramki – rozwijając projekty platform zakładów sportowych, gier webowych i innowacyjnego systemu płatności elektronicznych.
Data publikacji: 2024-04-21