Senior Embedded Engineer C++ Remote, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (max. 30 dni wypowiedzenia)
  • Współpraca: B2B z ITFS (możliwość pracy na part-time w przypadku idealnego dopasowania do wymagań Klienta)
  • Wynagrodzenie: 135 - 165 zł/h + VAT
  • Branża: automotive
  • Projekt: QNX Hypervisor stack optimization
  • Proces rekrutacyjny: krótka rozmowa z ITFS (ok. 15 min) ➡ 3 rozmowy miękko-techniczne z klientem ➡ decyzja
Zadania na stanowisku:
  • Rozwój oprogramowania w obszarze technologii motoryzacyjnej
  • Kierowanie i wspieranie innych w rozwoju
  • Współpraca z zespołem Scrum
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Kogo poszukujemy?

 Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia jako C++ Embedded Developer
  • Znajomość branży automotive
  • Znajomość QNX OS, optymalizacji wydajności, BSP oraz sterowników urządzeń Linux
  • Zrozumienie metodologii rozwoju CI
  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT
  • Język angielski – preferowany C1
Mile widziane:
  • Znajomość Classic & Adaptive AUTOSAR, Linux OS, RTOS, Python, IP networks

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • C++
  • QNX OS
  • Embedded development
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 22680-27720 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21