Senior Fullstack Developer Python+React Remote, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego Klienta działającego w obszarze finansów i analizy rynków kapitałowych poszukujemy doświadczonego Senior Fullstack Developera ze znajomością Python'a i React'a. Szansa na rolę leada technicznego w przyszłości, w projekcie wykorzystującym technologię GIS.

Dołączysz do świeżo powstałego zespołu, który będzie skoncentrowany na rozwijaniu platformy do zarządzania wewnętrznymi danymi całej organizacji.

Praca 100% zdalna.

Zadania
  • Współpraca z zespołem w celu określenia funkcji wymaganych do rozwoju i ich wymagań funkcjonalnych w sprintach i planowaniu, zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Wsparcie implementacji komponentów interfejsu użytkownika oraz interfejsu do API i warstwy przechowywania danych
  • Implementacja funkcji API i poprawa prędkości – chcemy, aby aplikacja była responsywna
  • Wdrożenie komponentów przy użyciu infrastruktury jako kodu, Docker'a i CI/CD
  • Udział w spotkaniach projektowych i code review

Kogo poszukujemy?

  • Minimum 5+ lat komercyjnego doświadczenia na stanowisku Fullstack Developer (Python+React)
  • Doskonała znajomość JavaScript/TypeScript oraz powiązanych technologii, takich jak HTML, SCSS/SASS, NPM, Webpack
  • Doświadczenie w tworzeniu niestandardowych komponentów React oraz rozwijaniu aplikacji przy użyciu ReactJS.
  • Znajomość Pythona oraz doświadczenie w rozwijaniu RESTful API za pomocą frameworków takich jak Flask lub FAST API.
  • Znajomość narzędzi do manipulacji danymi, takich jak Pandas, Numpy, Dask, Spark
  • Znajomość narzędzi do wdrażania, takich jak Terraform, Gitlab CI/CD setup, Docker, Artifactory
  • Doświadczenie w obszarze testowania jednostkowego oraz testów integracyjnych
  • Preferowane doświadczenie lub znajomość w obszarze Systemów Informacji Geograficznej (GIS)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)
  • Zrozumienie zastosowań GIS w kontekście modelowania grafów probabilistycznych
  • Mile widziane doświadczenie z projektami opartymi o duży wolumen danych

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Python
  • React
  • TypeScript
  • GIS
Mile widziane:
  • pandas
  • Spark
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 170-190 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.
Data publikacji: 2024-04-21