Senior Java Developer Fintech Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:

  • Obszar: fintech / banking
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka (ustalana indywidualnie): 135 - 155 PLN netto + VAT / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo
  • Team projektowy: 19-21 osób
  • Metodyka zarządzania projektowego: Agile
Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):
  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Rozmowa projektowo-zapoznawcza z Klientem (~30 min)
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1 - 1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Managerem Projektu u Klienta (~ 30 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków
  • Tworzenie i utrzymanie wysokojakościowego kodu Java 11+
  • Rozwijanie aplikacji wykorzystujących Kotlin i Groovy
  • Współpraca w definiowaniu architektury systemów
  • Rozwijanie interfejsów RESTful API
  • Tworzenie modeli danych
  • Praca z bazami danych relacyjnymi (Postgres) i NoSQL (MongoDB)
  • Budowa aplikacji wykorzystujących Spring, Quarkus lub Micronaut
  • Zarządzanie kontenerami Docker i wdrażanie aplikacji na Kubernetes/Rancher

Kogo poszukujemy?

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego jako programista Java
  • Znajomość języków Java 11+, Kotlin i Groovy
  • Doświadczenie z bazami Postgres i NoSQL (MongoDB)
  • Doświadczenie z usługami chmurowymi (wskazane GCP lub AWS)
  • Dobra znajomość Dockera i Kubernetes
  • Doświadczenie z projektowaniem i implementacją REST API
  • Doświadczenie z technikami cacheowania
  • Angielski B2+
Mile widziane:
  • Kafka
  • RabbitMQ
  • Doświadczenie z frameworkami Spring, Quarkus lub Micronaut
  • Doświadczenie z Rancher
  • Zainteresowanie architekturą systemów

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Kotlin
  • Groovy
  • NoSQL
  • Cloud
  • Docker
  • Kubernetes
  • AWS
  • GCP
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 135-155 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
1dea jest rekrutacyjną firmą consultingową świadczącą usługi w zakresie pozyskiwania najlepszych talentów IT dla swoich Klientów. Działamy na rynku polskim od ponad 8 lat i sukcesywnie zwiększamy zasięg naszych usług na rynki Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21