Senior Test Automation Engineer Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:

  • Obszar: media
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: 110 - 145zł net + vat/h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo
Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):
  • Etap 0 - Ocena CV
  • Etap 1 - Weryfikacja kompetencji technicznych. Czas trwania ~2h
  • Etap 2 - Spotkanie z Szefem Zespołu. Czas trwania ~45 min
  • Etap 3 - decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków:
  • Testowanie:
  • Weryfikacja automatyczna i manualna funkcjonalności wytwarzanych w ramach cyklu wytwórczego zespołu.
  • Raportowanie i analiza wyników testów.
  • Automatyzacja testowania:
  • Projektowanie, planowanie, wdrażanie i utrzymywanie struktur testowych z wykorzystaniem BDD.
  • Tworzenie i aktualizacja automatycznych testów regresyjnych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów:
  • Proaktywne badanie i debugowanie defektów aplikacji.
  • Współpraca z zespołem:
  • Aktywny udział w tworzeniu i rozwoju zespołu produktowo-utrzymaniowego.
  • Wspieranie zespołu w zapewnianiu wysokiej jakości procesu wytwórczego w zwinnym podejściu opartym na pipeline CI/CD.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:

Szukamy osoby z co najmniej 7-letnim doświadczeniem w automatyzacji testów, która z sukcesem realizowała projekty w różnych środowiskach komercyjnych.

Wymagane jest doświadczenie w pracy z co najmniej jednym z frameworków testowych:

  • Selenium
  • Appium
  • Gherkin
  • Cucumber
  • WebdriverIO
  • TestNG
Umiejętności:
  • Dobra znajomość języka JavaScript.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami, takich jak JIRA, GitLab i Xray
  • Bardzo dobre umiejętności debugowania i rozwiązywania problemów związanych z analizą błędów testów automatycznych są kluczowe do zapewnienia wysokiej jakości oprogramowania.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne umożliwią efektywną współpracę z zespołem programistów i testerów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Czego wymagamy?

7 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Selenium
  • Appium
  • Gherkin
  • Cucumber
Mile widziane:
  • JavaScript
  • Jira
  • GitLab
  • Xray
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 110-145 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
1dea jest rekrutacyjną firmą consultingową świadczącą usługi w zakresie pozyskiwania najlepszych talentów IT dla swoich Klientów. Działamy na rynku polskim od ponad 8 lat i sukcesywnie zwiększamy zasięg naszych usług na rynki Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21