Senior UX Designer z francuskim Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:

  • Obszar: Consulting IT
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: 135 - 150 PLN netto + VAT / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo
Zakres obowiązków
  • Projektowanie złożonych systemów: Musisz umieć projektować skomplikowane systemy, opowiadając historie by tłumaczyć ich działanie i angażować cały zespół.
  • Praca zespołowa: Będziesz współpracować z projektantami, badaczami, inżynierami i product managerami, by zapewnić użytkownikom płynne i wartościowe doświadczenie.
  • Projektowanie zorientowane na użytkownika: Stworzysz projekty odpowiadające potrzebom biznesowym, uwzględniając opinie klientów, ścieżki użytkownika, testy używalności itp.
  • Radzenie sobie z niejednoznacznościami: Będziesz prowadzić zespół w warunkach niepewności, by dostarczyć wartościowe rozwiązania użytkownikom i partnerom.
  • Szybkie prototypowanie: Będziesz tworzyć przepływy użytkownika, szkielety stron, prototypy i makiety (zarówno niskiej, jak i wysokiej jakości).
  • Optymalizacja UI i księgi stylu: Poprawisz istniejące interfejsy użytkownika i stworzysz kompleksyczne księgi stylu.

Kogo poszukujemy?

  • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia w projektowaniu CX/UX dla ścieżek klientów B2C, B2B, a także produktów cyfrowych, aplikacji i punktów styku
  • Warunek konieczny: biegła znajomość języka francuskiego (B2+) i angielskiego (B2+) - w mowie i piśmie
  • Doskonałe umiejętności komunikowania się, współpracy i opowiadania historii
  • Znajomość narzędzi projektowych oraz rozumienie wymagań projektowych i technicznych
  • Doświadczenie w projektowaniu UI/UX dla różnych punktów styku, kanałów, urządzeń, w tym mobilnych (aplikacje), projektowanie interakcji w e-commerce, portalach internetowych / witrynach, chatbotach, aplikacjach społecznościowych, aplikacjach AR/VR, produktach Enterprise & SaaS
  • Certyfikacja: Certyfikat z Design Thinking lub Service Design
  • Badania i analiza: Doświadczenie w badaniach użytkowników, innowacjach, zdalnych testach użyteczności, analizie i pomiarach, ewaluacji heurystycznej lub prototypowaniu
Mile widziane:
  • doświadczenia w pracy z narzędziami do współpracy projektowej, takimi jak Mural, oraz narzędziami do tworzenia szkieletów i prototypów, takimi jak Axure, Adobe XD, MS Visio, Justinmind
  • znajomość programów pakietu Adobe Creative Suite, np. Photoshop, Illustrator, Flash i Flex, do tworzenia makiet elementów interfejsu użytkownika

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • UX design
  • CX
  • UI design
  • Design thinking
Języki:
  • Polski
  • Angielski
  • Francuski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 135-150 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
1dea jest rekrutacyjną firmą consultingową świadczącą usługi w zakresie pozyskiwania najlepszych talentów IT dla swoich Klientów. Działamy na rynku polskim od ponad 8 lat i sukcesywnie zwiększamy zasięg naszych usług na rynki Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21