Serwisant, WROCŁAW

Serwisant

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

- Naprawa, serwis, konserwacja maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Znajomość mechaniki, elektromechaniki lub automatyki,

- Prawo jazdy kat.B.

To oferujemy:

- Umowe o pracę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokim premie + płatne nadgodziny,

- Samochód do własnego użytkowania po godzinach pracy - Renault Master,

- Swobodny styl pracy i miła atmosfera.

Zapraszamy do kontaktu!

Telefon: 698 899 223

E-mail: [email protected]

Jobs Link Agencja Pracy o numerze certyfikowanym 31025

Oferuje szeroki zakres usług, w tym rekrutację, doradztwo personalne, zatrudnienie tymczasowe, szkolenia zawodowe oraz outsourcing HR. Jej celem jest efektywne łączenie pracodawców z odpowiednimi kandydatami oraz wspieranie rozwoju biznesu i kariery zawodowej.

Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Data publikacji: 2024-02-29