Spawacz Niemcy MAG 135. Od 2400€ + darmowe mieszkanie. Umowa Niemiecka, TWIST

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Spawacz Niemcy MAG 135
Lokalizacja: Twist - Dolna Saksonia

Niemcy spawanie metodą MAG 135. Metoda spawania MAG 135 to proces łączenia metali przy użyciu łuku elektrycznego, w którym do ochrony kąpieli metalowej i stabilizacji łuku używany jest gaz aktywny. Oznaczenie „135” odnosi się do konkretnego składu gazu osłonowego, który jest stosowany w trakcie procesu spawania. Metoda MAG 135 jest szeroko stosowana w przemyśle metalurgicznym i konstrukcyjnym do łączenia różnych rodzajów metali, zapewniając trwałe i wytrzymałe połączenia.

Opis stanowiska:

  • spawanie metodą MAG 135 części do maszyn rolniczych, budowlanych, konstrukcji stalowych
  • min. 8h pracy dziennie
  • praca na trzy zmiany, dodatki noce 25%

Oferta:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie stawki od 14,60€ netto za każdą przepracowaną godzinę
  • stawka na umowie 13,50€ brutto plus 5€ netto diety do każdej przepracowanej godziny
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • opiekę polskojęzyczną
  • dostępność polskojęzycznego koordynatora dla osób dojeżdżających w każdy weekend
  • stałą opiekę ze strony InJobs

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym na miejscu pracy
  • minimum roczne doświadczenie w spawaniu

Data publikacji: 2024-04-28