Spawacz praca od zaraz, ŁÓDŹ

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta - wiodącej firmy z branży energetycznej na stanowisko spawacza.

Miejsce pracy: Łódź.

Zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych do produkcji transformatorów mocy oraz

  • dystrybucyjnych,

  • Prowadzenie procesu trasowania, cięcia termicznego w ramach szczegółowych

  • instrukcji obsługi maszyn,

  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Uprawnienia do spawania MIG/MAG (oferujemy możliwość odświeżenia nieaktualnych uprawnień),

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Zaangażowanie oraz chęć nauki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • Premie miesięczne produkcyjne - do 500 zł brutto,

  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto,

  • Nagrody za polecenia nowych pracowników - od 1500 zł brutto,

  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Miłą atmosferę pracy.

Wyślij swoje CV już dziś i zostań częścią dynamicznego środowiska, w którym Twoja praca ma znaczenie!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-23