SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI, KOŚCIAN

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zakres obowiązków:
  • opracowanie procedur standaryzacji wysyłek, projektowanie modułów wysyłkowych, organizacja oraz nadzór nad wysyłką produktu gotowego do klienta; optymalizacja transportu własnego oraz współpracy z zewnętrznymi przewoźnikami, tworzenie bibliotek wysyłek, kontakt z Klientem w zakresie wysyłek towarów, ścisła współpraca z działem logistyki, magazynu, zakupów oraz technologii.
  • Pracodawca oferuje: stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ciągle rozwijającym się, nowoczesnym zakładzie w produkcyjnym, pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, dofinansowanie do posiłków stołówka zakładowa, liczne imprezy integracyjne oraz inicjatywy firmowe) pracę w systemie jednozmianowym, możliwości rozwoju zawodowego.

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-03-13