Specjalista ds. Administracji, WARSZAWA

Benett PEOPLE dla swojego Klienta branży prawniczej poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowej organizacji i przebiegu pracy

  • prowadzenie akt osobowych i bazy danych adwokatów

  • weryfikacja wniosków składanych przez adwokatów

  • sporządzanie standardowych pism oraz projektów ustaw i decyzji

  • obsługa interesantów

  • archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie kierunkowe administracyjne lub pokrewne (mile widziane wykształcenie wyższe)

  • umiejętność sporządzania standardowych pism

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

  • bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem

  • stałe wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

  • pracę od poniedziałku do piątku, 9:00-17:00

  • wsparcie zespołu i wdrożenie stanowiskowe

  • przyjazną atmosferę pracy

Data publikacji: 2024-04-25