Specjalista ds. bankowości elektronicznej, ROBOTNICZA WROCŁAW

Czym będziesz się zajmować?

Aktualnie poszukujemy do współpracy komunikatywnej i zorganizowanej osoby, która świetnie się odnajdzie jako Specjalista ds. bankowości elektronicznej!

ZADANIA NA STANOWISKU
  • wsparcie największych klientów banku (klientów korporacyjnych) w korzystaniu z usługi bankowości elektronicznej
  • parametryzowanie złożonej bankowości elektronicznej dla klientów korporacyjnych
  • przygotowywanie umów dla klientów
  • analizowanie kompletność i poprawność dokumentacji
  • komunikowanie się z klientami i partnerami biznesowymi za pośrednictwem kanałów zdalnych: telefon, e-mail
  • uczestniczenie we wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań typu host-to-host/Webservice
  • uczestniczenie w projektach optymalizujących bankowość elektroniczną
  • doskonalenie umiejętności w zakresie przetwarzania i analizy baz danych
  • poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia w zakresie funkcjonowania bankowości elektronicznej dla klienta korporacyjnego, procesów związanych z cyberbezpieczeństwem i nowoczesnych rozwiązań dla biznesu
OFERUJEMY
  • pracę w trybie hybrydowym
  • start współpracy możliwy od zaraz
  • współpracę w doświadczonym zespole w pozytywnej atmosferze
  • wsparcie od opiekuna wdrożenia, który pomoże się odnaleźć w nowych zadaniach

Kogo poszukujemy?

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI
  • posiadasz umiejętności interpersonalne, z łatwością nawiązujesz kontakt, potrafisz budować relacje, dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klientów
  • chcesz rozwijać kompetencje w obszarze finansów, bankowości, cyberbezpieczeństwa
  • znasz bardzo dobrze środowisko Windows i z łatwością korzystasz z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • sprawnie organizujesz swój czas pracy, dobrze radzisz sobie ze stresem,
  • jesteś dynamiczny, lubisz podejmować nowe wyzwania, kreować otaczającą rzeczywistość
  • posługujesz się językiem angielskim – mile widziane
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (tryb zaoczny)
  • posiadasz warunki do świadczenia (tymczasowo) pracy w trybie zdalnym (stabilne łącze internetowe)

Czego wymagamy?

Znajomości:
  • Office
  • Windows
Języki:
  • Polski
  • Angielski (mile widziane)

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 6000-7500 PLN miesięcznie
  • Umowa zlecenie - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Kim jesteśmy?
Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi? Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramowanie dla największych banków w Polsce!
Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym - m.in. Santander, mBank, PKO BP, Credit Agricole czy Millennium - z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty.
Data publikacji: 2024-04-21