Specjalista ds. e-commerce, RADOM

Poszukujemy Energiczną zaangażowaną osobę ds. Obsługi Sklepu Internetowego /Allegro/Erli/Emag

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem i znasz programy takie jak Baselinker, Gimp, Photoshop oraz Chat GPT, zapraszamy do aplikowania .

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za całkowitą obsługę ofert i rozwój sprzedaży na platformach e-commerce.

Prosimy o aplikacje osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Obowiązki :

Bieżąca obsługa serwisu Allegro/Emag/Erli i strony internetowej :

Obsługa ofert : katalog produktów na allegro , tworzenie ofert sprzedażowych , Tworzenie grafik produktowych, tworzenie miniaturek do ofert, bieżąca poprawa ofert

  • Znajomość prowadzenia sprzedaży na portalach typu Allegro, Emag , Erli
  • Wdrażanie nowych rynków sprzedaży
  • Kontrolowanie ofert , cen produktów i konkurencji
  • Monitoring rynku, konkurencji i Wyszukiwanie nowych produktów trendów w sprzedaży internetowej
  • Analiza sprzedaży oraz wprowadzanie rozwiązań zwiększających sprzedaż
  • Wykonywanie zdjęć produktowych następnie tworzenie oferty
  • Wyszukiwanie kampanii promocyjnych i zgłaszanie ofert
  • Własne pomysły na sprawdzony rozwój sprzedaży.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Allegro Ads

Mile widziane umiejętności to:

  • Umiejętność obróbki zdjęć i redagowania tekstów.
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania serwisów aukcyjnych i zarządzania sklepami internetowymi.
  • Umiejętność obsługi serwisu Allegro.
  • Znajomość możliwości funkcjonalnych i marketingowych stwarzanych przez Allegro
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość : Baselinker, Allegro Ads, Planer Kampanii, Trade Watch, Trade Analytics.
  • Znajomość programów graficznych Canva/Gimp/Photoshop inne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość doskonalenia umiejętnościPracę od pon-pt
  • Wynagrodzenie 5000 - 6 500 brutto / mies.

Jesteśmy preżnie rozwijającą się firmą specjalizującą się sprzedażą hurtową oraz detaliczną produktów wielobranżowych importowanych z Chin.

Swoje produkty oferujemy na największych polskich oraz europejskich platformach E-Commerce .

Data publikacji: 2024-03-15